פרופיל חברה

 ארכימדס מרכזי שירות היא חברת ייעוץ ותכנון טכנולוגי. החברה פועלת בשני תחומים:

·        שירותי ייעוץ, תכנון ופיקוח של פרויקטים בתחומי מערכות מולטימדיה, תקשורת נתונים, ביטחון (גילוי פריצה, בקרת כניסה, טמ"ס) מיחשוב וטלפוניה.

·        פיתוח יישומים ופיתרונות ייחודיים בתחומי המולטימדיה ותקשורת וידאו.

החברה נוסדה בשנת 1998 ע"י מנהלים בעלי  ניסיון מקצועי רב בתכנון, ניהול וביצוע פרויקטים של מערכות טכנולוגיות מורכבות, ניסיון אשר נצבר במהלך שנות עבודה רבות.

לחברת ארכימדס ניסיון רב בתכנון מערכות מורכבות בגדלים שונים, החל מבנייני משרדים של אלפי מטרים רבועים וכלה במתקנים קטנים בשטח אך עמוסי טכנולוגיה.

אנו מביאים עמנו ניסיון רב, עבודה בתיאום מלא עם מנהל הפרויקט, התאמת התכנון לאילוצי התקציב,  יכולת למידה והבנה של צרכי הלקוח, עבודת צוות עם שאר המתכננים, פיקוח קפדני על הביצוע ועמידה בלוחות זמנים. אנו פועלים כחלק אינטגרלי מצוות תכנון וניהול הפרויקט מתחילתו ועד המסירה ליזם:

v     שלב הייזום - ייעוץ ללקוח בעיצוב הפתרון הנדרש  והכנת אופיין (פרוגרמה) של המערכת הנדרשת.

v     שלב התכנון - תכנון מלא ומפורט של המערכות כולל שרטוטים והפרק הטכני במכרז.

v     שלב הביצוע - פיקוח על עבודת הקבלנים וניהול בדיקות קבלה.

 

מרחב העיסוק

                 ·    מערכות מולטימדיה  - אודיטוריום, חדרי ישיבות, כיתות ואולמות הרצאות, ועידת וידאו, לימוד מרחוק וטלה-רפואה.

                 ·    מתקני מחשבים -  חדרי מחשב ותקשורת, מתקני גיבוי למערכות מחשב גדולות, חוות שרתים.

                 ·    רשתות תקשורת מחשבים - כבילת נחושת וכבלה אופטית.

                 ·    רשתות טלפוניה - מרכזיות, פריסת נקודות טלפון ומכשירי קצה.

                 ·    מערכות ביטחון לבניינים ומיתחמים - גילוי פריצה, בקרת כניסה וטמ"ס.

 

מתודולוגיה וחזון מקצועי

הפתרונות המוצעים ע"י חברת ארכימדס מבוססים על מתודולוגיה מעשית אשר מוכיחה את עצמה בכל פרויקט ומובילה להצלחה. המתודולוגיה גובשה על בסיס ניסיונם המקצועי והידע אשר רכשו מנהלי ארכימדס במהלך שנים רבות של עבודה מקצועית מעשית וניהול פרויקטים.

הפתרונות מגובשים בשיתוף עם הלקוחות תוך ראיה כוללת ואינטגרציה של כל המרכיבים, תשומת לב להיבטים העסקיים והפונקציונאליים של הפתרון: צורכי מזמין הפרויקט, הנהלת הארגון, הלקוח הסופי, העובדים והטכנולוגיה.

תכנון המערכות נעשה תוך שימת דגש רב לשילוב והטמעת הטכנולוגיות עם התכנון האדריכלי, ושיתוף פעלה פורה עם שאר המתכננים בפרויקט.

התכנון שלנו כולל צפי לשינויים ושיפורים בטכנולוגיות ומכוון לשמור על ההשקעה בפרויקט לאורך זמן, תוך דגש על תשתיות אוניברסאליות שמאפשרות החלפת ציוד ישן בחדש בעתיד.

אנו בחברת ארכימדס מאמינים שתכנון נכון, המבוסס על ראיה כוללת של צורכי הלקוח, מהווה מפתח להצלחת הפרויקט ושמירה על ההשקעות לאורך הזמן. ביצוע נכון בפעם הראשונה חוסך לארגון כסף רב בשלב הקמת הפרויקט ומאפשר להפיק ממנו תועלת מוקדם ככל האפשר.